Binnenkort verschijnt Ode aan een pad als geïllustreerde dichtbundel!
Je kunt nu intekenen op een exemplaar of het project op een andere manier steunen via Voor de kunst.
Ook kun je de voorstudies volgen op LinkedIn
‘Het onzichtbare zien, begint met niet-zien. Geen beelden verwachten, maar ontvangen,’ zei de adelaar.
Ik ben Iris Roggema, schrijver, wetenschapsjournalist, sjamaan en maker van toevalskunst.
28 dieren kwamen naar me toe om hun magie te delen en na een tocht van vele jaren langs alle kleuren van de regenboog en door alle windstreken is het toverboek klaar! Een zorgvuldig vormgegeven, geïllustreerde dichtbundel die je kunt gebruiken bij sluimerende vragen, prangende kwesties of gewoon voor een dagelijkse dosis ander perspectief. Deze dieren maken zichtbaar wat onzichtbaar is, elk op hun heel eigen manier, ook voor jou!
Om dat makkelijker te maken zitten er 28 kaarten bij het boek. Raadpleeg ze als een orakel, trek een kaart voor steun of als focus voor je meditaties. Ook in groepen weten de dieren te verrassen met hun frisse gezichtspunten. De mogelijkheden zijn eindeloos.
‘De onzichtbaarheid is begin en eind. Het is de bron. De bron van het mysterie dat in en om ons is. De Grote Onkenbare Dimensie,’ zei de bosuil en ze vloog weg om vorm aan het duister te geven. Haar pad lichtte op – en ik volgde nieuwsgierig, Jij ook? Help je me dan om de drukkosten van dit project te dragen en de dichtbundel ‘Ode aan een pad’ uit te brengen?
Het boek (15x20cm, 98 p., gebrocheerd met kartonnen kaft) en de 28 kaarten worden geleverd in een magneetdoosje. Met jouw steun is het op tijd af als cadeau voor de feestdagen!
Recent Comments